LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Vijay Lal Yadav
Songs
Khadi Ba Sumo Humaar
Khadi Ba Sumo HumaarVijay Lal Yadav and Anita Raaj

9:13

Dear Country
Dear CountryDhruv Ghanekar, Vijay Lal Yadav and Pyare Lal Yadav

4:19

Gori Bech Debu Gharwa Singar Me
Gori Bech Debu Gharwa Singar MeAnita Raj and Vijay Lal Yadav

6:57

Guru Bhajan
Guru BhajanVijay Lal Yadav

6:51

Darubaaj Rajau
Darubaaj RajauVijay Lal Yadav and Ravina Ranjan

9:55

Arjun Hanuman Mahasangram
Arjun Hanuman MahasangramVijay Lal Yadav

40:50

Senura Ke Kiriya
Senura Ke KiriyaVijay Lal Yadav and Ravina Ranjan

8:22

Maai Ke Paon Me
Maai Ke Paon MeVijay Lal Yadav and Ravina Ranjan

9:24

Dharila Akwari Ta Bahana Karelu
Dharila Akwari Ta Bahana KareluVijay Lal Yadav and Ravina Ranjan

7:12

Aawa Chumma De Da Dono Gaal Par
Aawa Chumma De Da Dono Gaal ParVijay Lal Yadav and Ravina Ranjan

8:07

Maai Ke Chavariya Dole Na
Maai Ke Chavariya Dole NaVijay Lal Yadav

7:57

Balidaan
BalidaanVijay Lal Yadav

40:04

Ro Ke Ka Karbu Jaan
Ro Ke Ka Karbu JaanVijay Lal Yadav and Ravina Ranjan

8:49

500 Ke Gaddi
500 Ke GaddiVijay Lal Yadav and Pooja Nigam

7:30

Ye Raja Aadat Dhara Dela Chumma Ke
Ye Raja Aadat Dhara Dela Chumma KeVijay Lal Yadav and Ravina Ranjan

7:16

Jawani Bam Bam Kare
Jawani Bam Bam KareVijay Lal Yadav and Ravina Ranjan

6:25

Shadi Ke Din
Shadi Ke DinVijay Lal Yadav and Ravina Ranjan

9:54

Lela Chumma Othalaliya Par
Lela Chumma Othalaliya ParVijay Lal Yadav and Ravina Ranjan

4:59

Payjaniya
PayjaniyaVijay Lal Yadav and Ravina Ranjan

5:56

Bheja Me Sata Ke Marab Goli
Bheja Me Sata Ke Marab GoliVijay Lal Yadav and Pooja Nigam

10:22