LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Thilina Ruhunage
Songs
Pawela Kodu Akase
Pawela Kodu AkaseThilina Ruhunage and Malith Sanjaya

Me Hitha Thaniyen
Me Hitha ThaniyenAthma Liyanage and Thilina Ruhunage

Hitha Dura Handa
Hitha Dura HandaAthma Liyanage and Thilina Ruhunage

Ape Wela
Ape WelaThilina Ruhunage

Sanda Se Basa Noya (Cover)
Sanda Se Basa Noya (Cover)Thilina Ruhunage and Sahan Liyanage

Santhana Susum
Santhana SusumSuneera Sumanga and Thilina Ruhunage

cdana chasata Wela
cdana chasata WelaThilina Ruhunage, Uresha Ravihari and Viraj Perera

Peradaka Susumak
Peradaka SusumakThilina Ruhunage

Man Thawa Dura Thaniyama Yannam
Man Thawa Dura Thaniyama YannamThilina Ruhunage

Iwasanna Bari Tharam
Iwasanna Bari TharamThilina Ruhunage and Dilshan Weerasinghe

Pathu Senehe
Pathu SeneheThilina Ruhunage

Sanda Se Besa Noya
Sanda Se Besa NoyaShanika Madumali, Nirosha Virajini, Thilina Ruhunage, Kasun Chamikara and Dammika Edirisinghe

Adarey Man Adarey
Adarey Man AdareyThilina Ruhunage, Sadee Shan and Isurika Madushani

Maga Balana
Maga BalanaThilina Ruhunage and Dilshan Weerasinghe

Aye Nuba Na Kiya
Aye Nuba Na KiyaThilina Ruhunage

Hinawenna Beri Tharamata
Hinawenna Beri TharamataThilina Ruhunage

Sagare Tharam (Cover)
Sagare Tharam (Cover)Thilina Ruhunage and Manej Sanjaya

Ilandariyo
IlandariyoThilina Ruhunage

Thamath Oya
Thamath OyaThilina Ruhunage and Namal Udugama

Ayemath Adaren
Ayemath AdarenThilina Ruhunage