LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Dynamic cover art

Sofia Emfietzi

Songs
Αμαρτία (Amartia)
Αμαρτία (Amartia)Sofia Emfietzi and Thomas Korovinis

3:53

Σκόρπια λόγια (Skorpia logia)
Σκόρπια λόγια (Skorpia logia)Sofia Emfietzi and Λάζαρος Σαμαράς (Lazaros Samaras)

4:07

Φόρα παρτίδα (Fora partida)
Φόρα παρτίδα (Fora partida)Sofia Emfietzi

3:02

Φταίω (Ftaio)
Φταίω (Ftaio)Sofia Emfietzi

4:08

Σ' ένα άλμπουμ (S' ena almpoum)
Σ' ένα άλμπουμ (S' ena almpoum)Sofia Emfietzi

2:48

Το κουκλί της Κοκκινιάς (To koukli tis Kokkinias)
Το κουκλί της Κοκκινιάς (To koukli tis Kokkinias)DROMOS bouzouki band and Sofia Emfietzi

3:12