LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Ski Skład
Songs
Kto ma wiedzieć?
Kto ma wiedzieć?Ski Skład

5:01

Dzień Zagłady
Dzień ZagładySlums Attack, Fu, Peja and Ski Skład

Najlepsze Przeboje

4:31

Być nie mieć 2
Być nie mieć 2Ski Skład

4:30

Kto ma lepiej
Kto ma lepiejSki Skład

4:18

Klasyczna fuzja
Klasyczna fuzjaSki Skład

3:49

Po to żeby
Po to żebySki Skład

3:38

No co by było gdyby?
No co by było gdyby?Ski Skład

4:27

Ostatnia stacja rezygnacja
Ostatnia stacja rezygnacjaSki Skład

3:27

Loża szyderców
Loża szydercówSki Skład

4:02

Jestem zbuntowanym głosem
Jestem zbuntowanym głosemSki Skład

3:32

Terrorym
TerrorymSki Skład

6:01

Kto - Kto – 52 Dębiec feat. Ski Skład
Kto - Kto – 52 Dębiec feat. Ski SkładSlums Attack, Peja, Ski Skład and 52 Dębiec

4:58

Niech nie zdarzy Ci się
Niech nie zdarzy Ci sięSki Skład

3:39

Kto!
Kto!Pięć Dwa, Ski Skład, Hans Solo and Pięć Dwa Dębiec

P-Ń VI

4:56

Cały Ten Rap
Cały Ten RapSlums Attack, Peja, DJ Decks, Da Blaze and Ski Skład

4:42

Na Co Nas Stać
Na Co Nas StaćSlums Attack, Peja, Ski Skład and WNB

5:38

Intro
IntroSki Skład

1:06

0.30
0.30Ski Skład

1:13

Na lepsze
Na lepszeSki Skład

4:42

Kontrast
KontrastOwal Emcedwa and Ski Skład

Epizod II: Rapnastyk

4:52