LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Post Scriptum
Songs
Soul Searching
Soul SearchingMAESTRI, LauraBrown and Post Scriptum

Seri de argint
Seri de argintMirabela Dauer and Post Scriptum

Taina Nopții

3:21

Vară În Cartier
Vară În CartierPost Scriptum and Ciobanu George Sebastian

3:03

Special pentru tine
Special pentru tinePost Scriptum

2:55

A doua zi
A doua ziPost Scriptum

3:31

Frumoasa Necunoscută
Frumoasa NecunoscutăPost Scriptum

4:23

Lumină si ecou
Lumină si ecouPost Scriptum

4:08

Я буду скучать по тебе
Я буду скучать по тебеPost Scriptum

1:31

Ochii tăi
Ochii tăiPost Scriptum

3:51

Ты это или сон
Ты это или сонPost Scriptum

2:20

Dacă într-o zi
Dacă într-o ziPost Scriptum

2:35

Прощай
ПрощайPost Scriptum and Арина Побединская

2:07

Белая птица
Белая птицаPost Scriptum

2:46

Soul Searching [Radio Edit]
Soul Searching [Radio Edit]Post Scriptum and MAESTRI

Lovis
LovisPost Scriptum

1:54