LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Pedja Medenica
Songs
Neka Boli
Neka BoliPedja Medenica

Bivši Čovek

3:28

Posle Tebe
Posle TebePedja Medenica

Bivši Čovek

3:15

Mesec Dana [Album]
Mesec Dana [Album]Ministarke and Pedja Medenica

3:09

Samo Tuga Ostala
Samo Tuga OstalaIndira Radic, Pedja Medenica and Grand Production

Bivši Čovek

3:46

Imam Ljubav Kome Da Je Dam
Imam Ljubav Kome Da Je DamPedja Medenica

4:02

Samo
SamoPedja Medenica

Bivši Čovek

4:07

Samo tuga ostala [Samo tuga ostala]
Samo tuga ostala [Samo tuga ostala]Indira Radic and Pedja Medenica

3:44

Ove duše dve
Ove duše dvePedja Medenica and Slađa Allegro

Ne Lupaj Mala [Kafanski Boemi]
Ne Lupaj Mala [Kafanski Boemi]Pedja Medenica

3:33

Bivši Čovek [Kafanski Boemi]
Bivši Čovek [Kafanski Boemi]Pedja Medenica

3:54