LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Nesimi Çimen
Songs
Görsen Beni
Görsen BeniNesimi Çimen

Şifa İstemem
Şifa İstememCenk Tevet, Sinan Güngör, Nesimi Çimen, Direncan, BAhu Yapım and Hülya Öksüz

3:44

Bağışla Beni
Bağışla BeniNesimi Çimen

Şu Diyarı Gurbet Elde
Şu Diyarı Gurbet EldeNesimi Çimen

Ruhumda Sızı
Ruhumda SızıNesimi Çimen

Şifa İstemem
Şifa İstememNesimi Çimen

Ben Benden Bezdim
Ben Benden BezdimNesimi Çimen

Barış Güvercini
Barış GüverciniNesimi Çimen

Koştum Da Geldim
Koştum Da GeldimNesimi Çimen

Biz Kimin Aşıklarıyız
Biz Kimin AşıklarıyızNesimi Çimen

Diplomalı Cahiller
Diplomalı CahillerNesimi Çimen

Gençlere Ağıt
Gençlere AğıtNesimi Çimen

Ağlar Mısın Güler Misin
Ağlar Mısın Güler MisinNesimi Çimen

Dinle Beni Nazlı Yarim
Dinle Beni Nazlı YarimNesimi Çimen

Yürü
YürüNesimi Çimen

Gel Göçelim Gönül
Gel Göçelim GönülNesimi Çimen

Altı Mayıs
Altı MayısNesimi Çimen

Ezen Kalmasın
Ezen KalmasınNesimi Çimen

Gelsem
GelsemNesimi Çimen

Yandı Yürek Kul Nesimi
Yandı Yürek Kul NesimiGürhan ŞEN, Nesimi Çimen, tivuco and Servet Akçaalan Şen

5:00