LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Muhlis Berberoğlu
Songs
Belalım
BelalımMuhlis Berberoğlu and Erdem Oral

4:17

Gel Ha Gönül Havalanma
Gel Ha Gönül HavalanmaMuhlis Berberoğlu and Neşe Demir

3:26

El Çek Tabip Sinem Üstünden
El Çek Tabip Sinem ÜstündenMuhlis Berberoğlu and Neşe Demir

5:44

Zalım Poyraz
Zalım PoyrazMuhlis Berberoğlu and Ayfer Vardar

4:43

Mağusa Limanı
Mağusa LimanıMuhlis Berberoğlu and Elif Buse Doğan

4:00

Güle Yel Değdi
Güle Yel DeğdiDoğu Ekin, Gizli Bahçe and Muhlis Berberoğlu

6:07

İneyim Gideyim Tozlu Yollara
İneyim Gideyim Tozlu YollaraMuhlis Berberoğlu and Ayfer Vardar

4:57

Kan Çiçekleri
Kan ÇiçekleriMuhlis Berberoğlu and Elif Buse Doğan

5:28

Deli Gönül Hangi Dala Konarsın
Deli Gönül Hangi Dala KonarsınMuhlis Berberoğlu and Nurcan Selçuk

6:57

Gönül Gel Seninle
Gönül Gel SeninleMuhlis Berberoğlu and Olgun Şimşek

7:10

Uğrünü Uğrünü Gelir Dereden
Uğrünü Uğrünü Gelir DeredenMuhlis Berberoğlu and Hüseyin Turan

5:24

Yol üstünde karakol
Yol üstünde karakolMuhlis Berberoğlu, Erdem Oral and Sinan Cem Eroğlu

4:55

Koyun Gelir Yata Yata
Koyun Gelir Yata YataMuhlis Berberoğlu and Nurcan Selçuk

3:40

Bu Dağlar Kömürdendir
Bu Dağlar KömürdendirMuhlis Berberoğlu and Gülay Arslan

4:03

Aşağıda Gelir Omuz Omuza
Aşağıda Gelir Omuz OmuzaMuhlis Berberoğlu, Erdem Oral and Sinan Cem Eroğlu

6:51

Başı pare pare dumanlı dağlar
Başı pare pare dumanlı dağlarMuhlis Berberoğlu, Erdem Oral and Sinan Cem Eroğlu

5:03

Değirmenin bendine
Değirmenin bendineMuhlis Berberoğlu, Erdem Oral and Sinan Cem Eroğlu

3:38

Yüce Dağ Başında Yanar Bir Işık
Yüce Dağ Başında Yanar Bir IşıkMuhlis Berberoğlu and Erdem Oral

5:15

Aşağıdan Gelir Hozalı Gelin
Aşağıdan Gelir Hozalı GelinMuhlis Berberoğlu and Hüseyin Turan

6:23

Felek Çakmağını Üstüme Çaktı
Felek Çakmağını Üstüme ÇaktıMuhlis Berberoğlu and Nurcan Selçuk

Hemdem

4:16