LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Lizetta Kalimeri
Songs
To Karavi [Live]
To Karavi [Live]Lizetta Kalimeri

Cine Keramikos

3:24

Μυστικό
ΜυστικόLizetta Kalimeri

3:29

Καρδιά στα δυο
Καρδιά στα δυοLizetta Kalimeri

3:44

Μακριά
ΜακριάLizetta Kalimeri

4:48

Το αμπέλι
Το αμπέλιLizetta Kalimeri

3:33

Θα γίνει η αγάπη λημέρι
Θα γίνει η αγάπη λημέριΑρμός and Lizetta Kalimeri

2:55

Ανάσα καλοκαιριού
Ανάσα καλοκαιριούLizetta Kalimeri

3:02

Αχ ζωή
Αχ ζωήLizetta Kalimeri

3:03

Με τους περαστικούς
Με τους περαστικούςLizetta Kalimeri

3:57

Ο πιο μεγάλος μου καημός
Ο πιο μεγάλος μου καημόςLizetta Kalimeri

3:34

Του έρωτα και τ’ ουρανού
Του έρωτα και τ’ ουρανούLizetta Kalimeri

5:07

Όσο στερεύγομαι
Όσο στερεύγομαιLizetta Kalimeri

2:47

Άργησες πουλί μου να ‘ρθεις
Άργησες πουλί μου να ‘ρθειςLizetta Kalimeri

3:20

Κάρμα και Ντάρμα
Κάρμα και ΝτάρμαLizetta Kalimeri

3:15

Περπατώ μονάχος
Περπατώ μονάχοςLizetta Kalimeri

4:08

Η μηλιά
Η μηλιάLizetta Kalimeri

3:50

Σαλώμη
ΣαλώμηLizetta Kalimeri and Sokratis Malamas

4:06

Τα μάτια τα θολά
Τα μάτια τα θολάLizetta Kalimeri

3:02

Το νελό
Το νελόLizetta Kalimeri and Loudovikos ton Anogeion

3:51

Ζούσα μοναχός χωρίς αγάπη [Live]
Ζούσα μοναχός χωρίς αγάπη [Live]Fotini Velesiotou, Evgenios Dermitasoglou, Manolis Mitsias, Miltos Pashalidis, Giota Negka, Lizetta Kalimeri, Minos Matsas and Padelis Thalassinos

Ta Dialegmena

3:30