LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Kvass Kniv
Songs
Vinkelsliper (Fjellstua 2022)
Vinkelsliper (Fjellstua 2022)Kvass Kniv, DJ Pøssycat and Spasme

2:54

Herro (Dumbways 2022)
Herro (Dumbways 2022)Kvass Kniv and DJ Pøssycat

2:20

Yummy (Astro 2023)
Yummy (Astro 2023)Kvass Kniv, DJ Pøssycat, Fleinsopp and Klin Kokoz

2:21

Skudd (Drippy Dynasty 2022)
Skudd (Drippy Dynasty 2022)Kvass Kniv, DJ Pøssycat and Hitmaskin

2:47

Klikker For Meg (Hundepatruljen 2021)
Klikker For Meg (Hundepatruljen 2021)Kvass Kniv and DJ Pøssycat

3:12

Kjeften Full (Coastline 2022)
Kjeften Full (Coastline 2022)Kvass Kniv and Olje

3:09

Ingen Annan Tjej [South Park 2022]
Ingen Annan Tjej [South Park 2022]Kvass Kniv, Unge Lama and Talentløs

2:25

Så Kåt (Voytek 2022)
Så Kåt (Voytek 2022)Spasme and Kvass Kniv

2:25

D.O.G.S. (Dog's Bollocks 2022)
D.O.G.S. (Dog's Bollocks 2022)Kvass Kniv

Evig Rus [Casual Class 2022]
Evig Rus [Casual Class 2022]Spasme and Kvass Kniv

2:31

Vil Bare Ha (Kukkene Bruse 2021)
Vil Bare Ha (Kukkene Bruse 2021)Kvass Kniv, Öresus and Klin Kokoz

2:53