LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
İpek Önder
Songs
Yaz Geldi
Yaz Geldiİpek Önder and Tyrek

2:54

Bi' Parça Ben
Bi' Parça Benİpek Önder

2:50

Oh Ne Güzel
Oh Ne Güzelİpek Önder

2:48

Sarı Yalanlar [Yalçın Aşan Remix]
Sarı Yalanlar [Yalçın Aşan Remix]Suat Ateşdağlı and İpek Önder

4:01

Sarı Yalanlar
Sarı YalanlarSuat Ateşdağlı and İpek Önder

3:40

İstanbul
İstanbulİpek Önder

2:52

Aşktan Ne Haber
Aşktan Ne Haberİpek Önder and Erdem Yetim

3:15