LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Gagaz Ky
Songs
Ngelalekno Riko
Ngelalekno RikoLAILY SUCI, Gagaz Ky, Exa Deadlysins and Tsani Fanie Ngerumangtsani (contributor)

5:01

healing dulu kawan
healing dulu kawanGagaz Ky

4:10

Kenal Apik Pisah Apik
Kenal Apik Pisah ApikLAILY SUCI, Gagaz Ky and Exa Deadlysins

5:05

Gambang Kiwo
Gambang KiwoGagaz Ky

4:31

SEWU SIJI
SEWU SIJIGagaz Ky

5:46

Mageh Seng Ngerti
Mageh Seng NgertiLAILY SUCI, Gagaz Ky and Exa Deadlysins

4:28

Sing Biso Mengo
Sing Biso MengoYoga Pratama, Gagaz Ky and Exa Deadlysins

6:12

Masalah Ati
Masalah AtiLAILY SUCI, Gagaz Ky and Exa Deadlysins

6:36

senyum pun kembali ada
senyum pun kembali adaGagaz Ky

2:46

RONCOTONO
RONCOTONOGagaz Ky

5:08

IKI ANANE ISUN
IKI ANANE ISUNGagaz Ky

5:04

SAHUR BANGUN WOY
SAHUR BANGUN WOYGagaz Ky

2:16

Merelakan Demi Cinta
Merelakan Demi CintaGagaz Ky

3:56

jodo wong liyo
jodo wong liyoGagaz Ky

4:20

SUWORO [Rock Djent]
SUWORO [Rock Djent]Gagaz Ky

5:24

Gulu Pedot [Ska]
Gulu Pedot [Ska]Gagaz Ky

3:57

Ulan Andung Andung [SAD]
Ulan Andung Andung [SAD]Gagaz Ky

3:44

NGELABUR LANGIT [Rock Djent]
NGELABUR LANGIT [Rock Djent]Gagaz Ky

5:01

Langit [Djent]
Langit [Djent]Gagaz Ky

5:36

ILANG [Djent]
ILANG [Djent]Gagaz Ky

5:16