LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Dynamic cover art

Dag Stokke

Songs
Evige Gud
Evige GudDag Stokke, Kristin Sevaldsen and Lewi Bergrud

3:35

Ren Og Rettferdig
Ren Og RettferdigDag Stokke, Kristin Sevaldsen and Lewi Bergrud

5:11

Mitt Hjerte Alltid Vanker
Mitt Hjerte Alltid VankerDag Stokke, Kristin Sevaldsen and Lewi Bergrud

4:33

Eg Veit I Himmerik Ei Borg
Eg Veit I Himmerik Ei BorgDag Stokke, Kristin Sevaldsen and Lewi Bergrud

4:51

High Above
High AboveDag Stokke, Kristin Sevaldsen and Lewi Bergrud

5:38

Lær Meg Å Kjenne Dine Veie
Lær Meg Å Kjenne Dine VeieDag Stokke, Kristin Sevaldsen and Lewi Bergrud

5:24