LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Corry en de Rekels
Songs
Ik Hoor Nog Je Stem
Ik Hoor Nog Je StemCorry en de Rekels and Corry Konings

Rozen Die Bloeien

2:57

Adio, Adio, Adio
Adio, Adio, AdioCorry en de Rekels and Corry Konings

Corry En De Rekels 2

3:18

Jukebox
JukeboxCorry en de Rekels

Corry's Jubileum

2:53

Zonder 't te weten
Zonder 't te wetenCorry en de Rekels and Corry Konings

Zonder 't Te Weten

4:46

breng me nog eenmaal naar huis
breng me nog eenmaal naar huisCorry en de Rekels and Corry Konings

4:42

In gedachten zie ik het kerkje weer
In gedachten zie ik het kerkje weerCorry en de Rekels and Corry Konings

Corry En De Rekels

2:59

Mijn Stil Verdriet
Mijn Stil VerdrietCorry en de Rekels

Mijn Stil Verdriet

2:59

Sha la la, ik mis je
Sha la la, ik mis jeCorry en de Rekels and Corry Konings

Corry En De Rekels 2

3:15

Kom Vanavond Bij Mij
Kom Vanavond Bij MijCorry en de Rekels

Corry En De Rekels 2

3:14

Ik Zie De Zon
Ik Zie De ZonCorry en de Rekels

Corry En De Rekels 2

3:47

Aan De Noordpool [Album : Het Allerbeste Van Corry en de Rekels]
Aan De Noordpool [Album : Het Allerbeste Van Corry en de Rekels]Corry en de Rekels and Corry Konings

Corry En De Rekels 2

2:08

Tranen heb ik vaak om jou gehuild
Tranen heb ik vaak om jou gehuildCorry en de Rekels and Corry Konings

3:07

Wacht Niet Te Lang
Wacht Niet Te LangCorry en de Rekels

Corry En De Rekels 2

2:30

Dagen En Nachten
Dagen En NachtenCorry en de Rekels

Corry En De Rekels 3

3:25

Niemand kan ons toch scheiden
Niemand kan ons toch scheidenCorry en de Rekels and Corry Konings

Corry En De Rekels 2

2:05

Zeg Mij Toch Wanneer
Zeg Mij Toch WanneerCorry en de Rekels

Vaarwel! Ik Zal Geen Traan Om Je Laten

3:15

Eenmaal Ben Jij
Eenmaal Ben JijCorry en de Rekels

Corry En De Rekels 2

3:19

Die Tango Met Jou
Die Tango Met JouCorry en de Rekels

2:58

Mucho D'amore
Mucho D'amoreCorry en de Rekels and Corry Konings

Corry En De Rekels

2:51

Elke traan
Elke traanCorry en de Rekels

3:53