LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Anna Stadling
Songs
Julen kan hjälpa
Julen kan hjälpaAnna Stadling and Helen Sjöholm

Decemberhimlen brinner
Decemberhimlen brinnerHelen Sjöholm and Anna Stadling

2:45

Den Här Sången Är Till Dig
Den Här Sången Är Till DigAnna Stadling and Andreas Mattsson

3:08

När Allt Det Här Är Över
När Allt Det Här Är ÖverAnna Stadling

När Allt Det Här Är Över

3:39

Den öde stranden
Den öde strandenAnna Stadling and Idde Schultz

Vägar hem

3:37

Jag vill tacka livet
Jag vill tacka livetAnna Stadling

5:15

I den bleka vinter
I den bleka vinterHelen Sjöholm and Anna Stadling

3:17

Vår vänskap består
Vår vänskap bestårHelen Sjöholm and Anna Stadling

2:50

Snö & marschaller
Snö & marschallerHelen Sjöholm, Lars Winnerbäck and Anna Stadling

3:51

En skrift i snön
En skrift i snönHelen Sjöholm and Anna Stadling

3:41

Aldrig ensam
Aldrig ensamHelen Sjöholm and Anna Stadling

3:35

Blåsippor
BlåsipporAnna Stadling and Pecka Hammarstedt

1:19

O helga natt
O helga nattHelen Sjöholm and Anna Stadling

4:44

Var inte rädd (Time After Time)
Var inte rädd (Time After Time)Anna Stadling

3:29

Vintersång
VintersångHelen Sjöholm and Anna Stadling

3:13

Långt bortom rymder vida
Långt bortom rymder vidaAnna Stadling

4:29

Betlehems stjärna
Betlehems stjärnaHelen Sjöholm and Anna Stadling

2:49

Då Känns Det Lite Lugnare
Då Känns Det Lite LugnareAnna Stadling and Idde Schultz

Vägar hem

2:43

Barfotavisan
BarfotavisanAnna Stadling and Idde Schultz

3:30

Hör du det som jag hör?
Hör du det som jag hör?Helen Sjöholm and Anna Stadling

3:16